Księgowość Tax Care

Tax Care

Sprawdź całą ofertę on-line

Tax Care
Najważniejsze parametry Tax Care:
Dodaj własną opinię o Tax Care, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Kliff
Fatalna firma. Nie umieli mnie poprawnie zarejestrować jako vatowca, doradca niekompetentny. Notoryczne problemy z jakimiś błędami, które robią oni. Np. na 6 f-r wystawionych przez nich, przysłali mi 5 korekt. Księgowa na niczym się nie zna, nic do niej nie dociera. Nie umie odpowiedzieć na najprostsze pytanie. Problemy z ich systemem, który jest ich wizytówką też są duże. Są dni, że nic w nim nie działa. Słowem - nie polecam zupełnie...
Autor: zaciekawiona
 Kliff dzięki za cenną opinię bo właśnie się zastanawiałam nad tą firmą. Ale jednak widzę, że się nie opłaca z nimi babrać...Ale rzeczywiście oni nic nie biorą za prowadzenie księgowości? To na czym oni zarabiają?
Autor: Daniel
Działają na zasadzie powiązań, jeżeli zalozysz konto firmowe jako osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, to otrzymasz przez 12 miesięcy usługę księgowości za darmo. Podpisauje się umowę Rachunku Tax Care Plus w Getin Noble Bank SA oraz umowę o prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów (PKPiR). Nie znam szczegółów jakie warunki ma ten rachunek. Maksymalny okres obsługi księgowej za 0 zł wynosi 12 miesięcy. Promocja trwa do 30.09.2010 r.
Autor: Gość
Tak czytam te wasze opinie i muszę powiedzieć, że jestem zdziwiona... Mówicie, że kredyt po 3miesiącach, że za darmo prowadzą wszystko.. i nie mówią prawdy.., że to kłąmstwa bo się płaci. Jak byłąm u nich na spotkaniu to mi powiedziano, że kredyt na firme po 6 miesiącach, prowadzenie księgowości ok 190 zł... wszystko mi wytłumaczono, obsługa bardzo miła, no ale jak takie opinie padają to zobaczę jak to będzie później ... Jak narazie jestem zadowolona.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.